Son Dakika
28 Ocak 2020 Salı

Vali Karadeniz’in Başkanlığında Köydes İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı

21 Haziran 2018 Perşembe, 15:07
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
2018 Yılı Köy Alt Yapılarının Desteklenmesi Projesi  ( KÖYDES ) İl Tahsisat  Komisyonu 2. Toplantısı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıya ayrıca, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Özel İdaresi birimleri  ile ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.
Bu yıl ilk defa KÖYDES İle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldığını belirten Vali Karadeniz; “Sadece KÖYDES’in değil, İl Özel İdaresinin yatırım programında olan işler konusunda da  İl Özel İdare Genel Sekreterimiz bilgilendirme yapacak. Böylece KÖYDES dışında Özel İdarenin hangi çalışmaları var bilgi sahibi olmanız sağlanacak, varsa aksaklıklar görüşülecek” şeklinde konuştu.
İlçe Kaymakamlıkları ile kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılması planlanan, yapımı devam eden ve hizmete açılan projeler hakkında bilgiler verilen toplantıda ayrıca İl Özel İdaresi olarak il merkez ve ilçeler bazında yapılan yatırımlar ile aşamaları konusunda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan tarafında bilgiler verildi.
KÖYDES’te planlanan işlerin yapımının bu sene tamamen bitirileceğini ifade eden Vali Karadeniz, devamında İl Özel İdaresinin planladığı işlerin yapılacağını, daha sonra da sırasına göre iş ve işlemlerinin yapımının tamamlanacağını söyledi.
Ayrıca devam eden işlerin en kısa sürede bitirilmesi için kurumlar ve çalışanların işbirliği içerisinde hareket etmeleri konusunda talimatlarda bulunan Vali Karadeniz yetkililerden işlerin takibini ve yerinde incelenmesini istedi. Karşılıklı istişarelerde bulunarak görüşlerinin alınması ile toplantı sona erdi.
Kastamonu Valiliği /  Basın
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz