Vali Yaşar Karadeniz Abana Ve İnebolu’da İncelemelerde Bulundu

07 Şubat 2019 Perşembe, 18:13
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve Muhtarlar Toplantısına katılmak amacıyla 06.02.2019 Çarşamba günü Abana İlçesi’ni ziyaret etti.
.
.
Abana ilçe ziyareti kapsamında Vali Karadeniz,  Abana Kaymakam Vekili Barbaros Akbulak, Abana Belediye Başkanı Altan Erdoğan ile İlçe protokolü tarafından karşılandı.
.
.
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet vatanımızın bütünlüğü gelecek nesillerimizin mutluluğu, şanlı bayrağımızın şerefle dalgalanması için Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde yol kontrolünü sağlayan emniyet güçleri ile PKK’lı teröristler arasın çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Ömer Şenel’in ailesini ziyaret etti. Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Karadeniz, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek” şeklinde konuştu.
.
.
Vali Karadeniz Abana ilçe ziyaretinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapılan aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını da sordu.  Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden aileler Vali Karadeniz’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.
.
.
Abana ilçesinde Kredi Yurtlar kurumuna ait yurt binasında incelemelerde bulunarak binanın son durumu hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz, yetkililere çeşitli talimatlarda bulundu.
.
.
Ayrıca İnebolu ilçesi Taşburun- Yaztepe köyü yakınlarında balıkçı teknesinin batması sonucu olay yerine giden Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
.
.
İncelemelerde Vali Karadeniz’e İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Ulusoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ekrem Küçükbayram ve vatandaşlar eşlik etti.
.
.
Olayla ilgili yerinde incelemelerde bulunan Vali Karadeniz, yetkililere gerekli talimatlarda bulundu.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz