Vali Yaşar Karadeniz Emniyet ve Jandarma Kontrol Noktalarında İncelemelerde Bulundu

02 Haziran 2019 Pazar, 11:31
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İçişleri Bakanlığını tarafından Ramazan Bayramı süresince alınan trafik tedbirleri ile bu tedbirlerin etkisini yerinde görmek, trafik güvenliği konusunda ülke genelinde daha güçlü ve yoğun bir farkındalık oluşturmak amacıyla, özellikle trafiğin yoğun olacağı değerlendirilen yerlerde başlatılan Ramazan Bayramı öncesi Güzergah Kontrol ve Uygulaması noktaları Vali Karadeniz tarafından incelendi.

 

.

Ankara yolu üzerindeki Emniyet Kontrol Noktasını ziyaret eden Vali Karadeniz’i  İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Özcan Güler karşıladı.

 

.

İstanbul yolu üzerinde bulunan Jandarma Kontrol Noktasına ziyarette bulunan Vali Karadeniz’i İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek ve Merkez İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Bahri Yılmaz karşıladı.

 

.

Yapılan incelemede Ramazan Bayramı tatilinde trafiğe çıkacak vatandaşları uyaran Vali Karadeniz  ilimizde bayramın güven ve huzurla geçirilmesi için bütün tedbirleri aldıklarını,  vatandaşlarımızın da trafik kurallarına riayet edeceklerine inandığını  söyledi.

 

.

Daha sonra Vali Karadeniz tarafından Polis Kontrol Noktası ve Jandarma Kontrol Noktaları incelenerek çeşitli talimatlarda bulunuldu.

 

 

 

 

 

.

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz