Vali Yaşar Karadeniz İl Genel Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısına Katıldı

09 Mart 2018 Cuma, 07:51

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz İl Genel Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısına katıldı.

İl Genel Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya ayrıca; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kayıkçı, İl Genel Meclisi Üyeleri ve İl Özel İdaresi birim müdürleri katıldı.

2017 mali yılı faaliyet raporunda geçtiğimiz yıl İl Özel İdaresi tarafından yapılan yatırım ve çalışmalar ile hayata geçirilen projelerin sunumu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan tarafından yapıldı.

Toplantıda, İl Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan 2017 yılı faaliyet raporu meclis üyeleri tarafından görüşülerek oy birliği ile onaylandı.

İl Genel Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısında konuşma gerçekleştiren Vali Karadeniz; “Aynı amaç ve hedefler çerçevesinde bir araya gelmemiz, o hedefe doğru yürümemiz gerekir ki daha güzel sonuçlar ile daha hızlı yol alalım. 2017 yılı içerisinde yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. 2018 yılının da sadece Haziran ve Ağustos ayları ile sınırlı olmayıp, tüm yılı kapsayacak şekilde uzun bir çalışma dönemi olması gerektiği kanaati ile böyle bir çalışma yöntemi belirleyerek, daha fazla hizmet üretileceği temennisi ile hepimize başarılı bir çalışma yılı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz