Son Dakika
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Vali Yaşar Karadeniz, İnebolu’da Ziyaretlerde Bulundu

22 Kasım 2018 Perşembe, 08:02
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz,  çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak üzere İnebolu İlçesi’ni ziyaret etti.

 

.

.

İnebolu Belediye Düğün Salonu önünde İnebolu Kaymakamı ve Doğanyurt Kaymakam Vekili Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya, İlçe İlçe Emniyet Müdürü Tayfun Bülbül, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muzaffer Yeşilyurt, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile Muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Karadeniz, protokol üyeleri ile tek tek selamlaştı.

 

.

.

.

Vali Karadeniz Şehit ve Gazi Ailelerini Ziyaret Etti.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet vatandaş ve muhtarlar toplantısından sonrasında, 1992 yılında Hakkari ili Şemdinli ilçesi Derecik Karakolunda vatani görevini Piyade Onbaşı olarak ifa ederken şehit düşen Hayrettin Taşdelen’nin İnebolu ilçesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

 

.

.

Yapılan ziyaretlerde Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’e; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Abdullah Savaş ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

 

.

.

Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Karadeniz, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek‘’ şeklinde konuştu.

 

.

.

Daha sonra Kuran-ı Kerim okundu ve ardından Şehit Hayrettin Taşdelen ve tüm şehitlerimize dua edildi. Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Şehit ailesiyle yakından ilgilenerek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

 

.

.

Vali Karadeniz’in ikinci ziyaretinde ise İnebolu ilçesinde ikamet eden, 1995 yılında Hakkari’nin Çukurca ilçesinde vatani görevini Jandarma olarak yaparken katıldığı kuzey ırak operasyonu dönüşü teröristlerin tuzaklamış olduğu mayına basarak gazi unvanını almış Gazi Erdal Göçmen’i ziyaret ederek, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

 

.

.

Şehit aileleri ve Gaziler, Devletin uzanan eli olarak, Vali Karadeniz’e kendilerini yalnız bırakmadıkları için ve sunulan her türlü hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

.

 

.

Ziyaretlerin devamında ise Yapımı tamamlanan Yeni İnebolu Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ilçeden ayrıldı.

 

 

.

 

.

.

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz