Son Dakika
17 Eylül 2019 Salı

Vali Yaşar Karadeniz NTV’de Yayınlanan “Benim Şehrim” Programına Konuk Oldu

13 Ekim 2018 Cumartesi, 09:24
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

NTV kanalında önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan “ Benim Şehrim” programının çekimleri ilimizde yapıldı.

 

 

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz sunuculuğunu Melda Yücel Kocaalp’in yaptığı ve 1 saat sürecek olan NTV programına konuk olarak katıldı.

 

 

Kastamonu Cumhuriyet meydanında çekimleri yapılan programda Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz tarafından İlimizin tarihi, kültürel değerleri, doğal zenginlikleri ve turizm konusunda gelinen nokta anlatıldı. Ayrıca Türk Dünyası Kültür Başkenti olan Kastamonu İlimizde yıl boyunca yapılan ve yapılacak olan etkinlikler, doğa, kültür, inanç ve kayak turizmi, sanayi ve madencilik sektörünün geliştirilmesi ile ahşap endüstrisinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

 

“Ulaşım konusunda yapılan yol çalışmaları ile Ankara’yı 3 saatte, İnebolu limanına yaklaştırmış olacağız diyen Vali Karadeniz; İnsan ulaşımı yanında, İç Anadolu sanayisinin de en yakın mesafeden limana ulaşımı sağlanacak” ifadelerini kullandı.

 

Çekimi yapılan program NTV Kanalında, “ Benim Şehrim” isimli bölümde; 24 Ekim 2018 tarihinde, akşam saat: 21:00’ de ve 28 Ekim 2018 tarihinde, sabah saat 09:10’da tekrarı yayınlanacaktır.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz