Son Dakika
23 Nisan 2019 Salı

Vali Yaşar Karadeniz Tapu Teslim Törenine Katıldı

26 Mart 2018 Pazartesi, 11:21
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Kastamonu Entegre’de çalışan personellere yapılan 50 konutun tapu teslim törenine katıldı.

 

Törene aynı zamanda Milletvekili Metin Çelik, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Orman Bölge Müdürü Hayati Özgür, Kastamonu Entegre Fabrikası Genel Müdürü Haluk Yıldız ve Kastamonu Entegre çalışanları katıldı.

 

Tapu teslim töreninde konuşan Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz; Kastamonu’nun hem ekonomik hem de sosyal yönden gelişmesi, hem Kastamonu’da görev yapan herkesin hem de Kastamonu’da yaşayan yine herkesin ortak amacı ve Kastamonu’da mevcut duruma göre ekonomik gelişmeyi sağlayacak olan ana sektörlerden birisi sanayi diğeri de turizm görünüyor ve tabi ki Kastamonu aslında kendi gelişebileceği sektör olarak da çok yerinde. Kastamonu ile ilgili ortak konu olduğunda önde gelen birkaç firma arasında Kastamonu entegre belki de en önde yer almaktadır. En son organize ettiğimiz Kastamonu Türk Dünyası Kültür Başkentliği programına da sosyal sorumluk anlamında katılım konusunda ilk adımı atan firmalardan birisi Kastamonu entegre olmuştur’’ İfadelerini kullandı.

 

Tören, plaket takdimi, tapu almaya hak kazanan personellere tapularının verilmesi, müzik gösterisi, emekli olan personele plaket verilmesi ve 10 yıllık hizmet süresini dolduran personel ve iş güvenliği yarışması ödüllerinin verilmesinin ardından sona erdi.

KASTAMONU VALİLİĞİ/BASIN

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz