Vali Yaşar Karadeniz, Tosya’da Ziyaretlerde Bulundu

14 Eylül 2018 Cuma, 09:39
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Kastamonu İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve protokol üyeleriyle birlikte  Gövrecik köyünü ziyaret etti.

 

Vali Yaşar Karadeniz, ziyaretle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, Köylerde çirkin ve gelişi güzel bir yapılaşmanın hakim durumda olduğunu söyledi.

 

Köyde, Kastamonu İl Özel İdaresi tarafından yapılmış olan tip projenin uygulanmış halini gördüklerini belirten Vali Yaşar Karadeniz, ” Bir çok köylü vatandaşımızın mimara ve mühendise ayıracak bütçesi olmadığından bahisle, madem böyle bir gerekçe varsa dedik o zaman projelerini biz hazırlayalım. Tüm ilçe özel idarelere gönderelim. Düzgün ev yapmak isteyen o projeden bedelsiz bir şekilde istifade etsin ve evini yapsın. Böylece köylerimizide çirkin yapılaşmadan kurtaralım. Gayemiz buydu. Burada da bir örneğini bitmiş vaziyette görüyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu genelinde 94 vatandaşın bu projeleri uygulamak üzere aldığını sözlerine ekledi.

 

Vali Karadeniz; İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Trafik Denetleme Noktası, Tosya Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ile Tosya Belediyesi ziyaretinden sonra ilçemizden ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz