Vali Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında İhsangazi’ de Halkla Buluşma Toplantısı Düzenlendi

27 Kasım 2019 Çarşamba, 14:11
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vatandaşla buluşma kapsamında Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında İhsangazi İlçesinde Muhtarlar ve Halk Toplantısı gerçekleştirildi.

.

İlçede düzenlenen toplantıya ayrıca İlçe Kaymakam V. Ümit Fırat Böçkün, İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, İl ve İlçe kurum amirleri, İlçe ve köy mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

.

Öncelikli olarak daha önce vatandaşla buluşma kapsamında yapılan toplantıda dile getirilen taleplerin çözümüne yönelik ne gibi çalışmalar yapıldığı konusunda kurum amirlerince bilgi verildi.

.

Toplantıda vatandaşlar sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz tarafından belirtilen bazı konuların yerince incelenmesi ve gereğinin yapılması hususunda yetkililere talimat verildi.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz değerlendirme konuşmasında; ‘’Gördüğümüz kadarıyla bu yıl ki çalışmalarda problemlerimizin bir kısmı çözülmüş. Spor sahasında olduğu gibi bir kısmı da çözüm yoluna girmiş. Elbette ki yapılması gereken işler de var. Biz eğer Kastamonu genelinde ki yol ağının tamamını yama yapalım dersek, 1 km. bile yeni asfalt yol yapmamamız gerekiyor. Onun için BSK’ya ve betona geçmemizin sebebi buydu. Ben inanıyorum ki İhsangazi’nin yol ağı az olduğu için diğer 18 ilçeyle İhsangazi’yi kıyasladığımızda onlardan çok daha önce problemleri çözülecek gibi görünüyor.’’ İfadelerini kullandı.

.

.

.

 

 

.

.

.

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz