Son Dakika
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Vali Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında “Seçim Güvenliği Toplantısı” Düzenlendi

21 Ocak 2019 Pazartesi, 09:47
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünden alınan “Seçim Tedbirleri” konulu 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler ile Mahalle Muhtarlıkları ve İhtiyar Heyetleri Seçimi ile ilgili “Seçim Güvenliği Toplantısı” yapıldı.
.
.
.
.
Toplantıya aynı zamanda Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk, Adalet Komisyonu ve İl Seçim Kurulu Başkanı Gökhan Oflaz, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Sahil Güvenlik 96. Bot Komutanı Alper Alemisoğlu, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Faruk Ceylan ve İlgili Kurum Müdürleri katıldı.
.
.
.
.
Vali Karadeniz; seçim güvenliği sunumu ile bu konuda alınan notlar çerçevesinde gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.
.
.
.
Seçimin İlimizde güvenli ve huzurlu ortamda yapılmasının sağlanması, halkımızın huzur ve güven içerisinde oylarını kullanabilmelerini gerçekleştirmek amacıyla seçim öncesinde, seçim sırasında ve seçim sonrasında alınması gerekli tedbirlerle ilgili Emniyet Müdürlüğünün hazırladığı sunumun gerçekleştirildiği toplantı, karşılıklı fikir alış verişinde bulunulmasının ardından sona erdi.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz