Son Dakika
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Yarışmada Derece Alan Öğrenciler Vali Yaşar Karadeniz’i Ziyaret Etti

28 Şubat 2019 Perşembe, 17:44
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Bu yıl Ankara’da 16.sı düzenlenen Uluslararası ODTÜ Robot Günlerinde, Çizgi İzleyen Robot yarışmasına 12 robot projesi ile katılan ve ilk 1 den 9’a kadar olan 9 proje ile,  23’den 25’e kadar olan 3 proje  olmak üzere toplam 12 projede de dereceye girerek birincilik alan  Özlem Burma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret ettiler.
.
.
Yapılan ziyarete, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Bahçacıoğlu, Okul Müdürü Ünsal Yılmaz, Müdür Başyardımcısı Alper Civelek, Öğretmenler Mehmet Özdem, İzzet Derya, Tuncay Çalatoğlu, Nurşen Çift, öğrenciler Ramazan Çetinkaya, Mustafa Erdem Kartal, Tanju Şahin, Sezer Çiçek, Okan Uyanık ve Faruk Ay katıldılar.
.
.
.
Yarışmada dereceye giren öğrencileri tebrik eden Vali Karadeniz; “ Şimdi başarı elde edilmiştir. Bu tip faaliyetler kesinlikle derslere engel değildir. Sizlere bilakis öz güven vermesi lazım. Çok çalışmanızın yanında mutlaka  bir hedefinizin  olması gerekli. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
.
.
.
Yarışmada dereceye girenlere Vali Karadeniz tarafından teşekkür ve takdir belgeleri ile hediyeleri takdim edildi.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz